sanalplay.com sizlere ucuz oyun imkanı sağlar. GTA 5, Battlefield 1, Fifa 18, Minecarft gibi bir çok oyuna çok daha ucuza sahip olabilirsiniz.

Hakkımızda

Sizler gibi oyun meraklısı ve sıkı bir oyuncu olarak 2018 yılında e-ticaret maceramız başlamış oldu. Amatör olarak başladığımız bu sektörde zamanla kendimizi geliştirmeyi ve aynı zamanda müşterilerimizin taleplerini hızlı şekilde çözmeyi hedefledik. Bilgi ve iletişim çağında olduğumuz bu dönemde, ihtiyaçlar çok hızlı bir şekilde değişebiliyor, talepler ise bu ihtiyaçlara göre şekilleniyor. Güven kazanmanın ve güvenli bir alış veriş ortamı sunmanın zor olduğunun farkındayız. Bu doğrultuda talep ve ihtiyaçları zamanında karşılamak, güvenli bir alış veriş ortamı sunmak bizim birinci önceliğimiz oldu. Siz değerli müşterilerimizin, güvenini kazanmış bir şekilde sürekli yenilenmeye ve daha iyisini yapmak için çok daha fazla çalışmaya gayret ve özen gösteriyoruz.
 

Güvenli alış veriş: Kredi kartı ve banka kartı ile yapacağınız işlemler, COMODO RSA Domain Validation Secure Server CA tarafından 128 bit SSL ile şifrelenmiş bir şekilde  korunmaktadır. Kart bilgileriniz hiç bir zaman kayıt altında tutulmaz. Böylelikle güvenli ve huzurlu bir alış veriş yapmış olursunuz

Hızlı Teslimat: En popüler oyunların epin kodları 5 dakika içinde Siparişlerim bölümünden veya Canlı Destek Ürün Teslim kategorisinden teslim edilmektedir... Sepete ekleyip alış verişi tamamladığınızda, epin kodlarınızı hemen görebilirsiniz. Bir çok oyunun kodlarını 7/24 satın alabilirsiniz.

Çözüm odaklı: 
Müşterilerimizin yaşayabileceği her türlü problemi en kısa sürede çözüme kavuşturarak, her zaman çözüm odaklı bir şekilde çalışmaya gayret gösteriyoruz. Her türlü soru, öneri ve şikayetleriniz için  Canlı Destek hattımız, 7/24 açıktır. Dilerseniz, 0544 468 03 47 nolu telefon numaramızdan 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

Mobil uyum: Ödeme ve sipariş gibi tüm işlemlerinizi bilgisayarınıza ihtiyaç duymadan, cep telefonunuzdan veya tabletinizden de hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

sanalplay.com Güvenilir Ucuz Oyun Alışverişin Adresi