BİZ KİMİZ?

SanalPlay.com Nasıl Ortaya Çıktı?

Sizler gibi oyun meraklısı ve sıkı bir oyuncu olarak 2018 yılında e-ticaret maceramız başlamış oldu. Amatör olarak başladığımız bu sektörde zamanla kendimizi geliştirmeyi ve aynı zamanda müşterilerimizin taleplerini hızlı şekilde çözmeyi hedefledik. Bilgi ve iletişim çağında olduğumuz bu dönemde, ihtiyaçlar çok hızlı bir şekilde değişebiliyor, talepler ise bu ihtiyaçlara göre şekilleniyor. Güven kazanmanın ve güvenli bir alış veriş ortamı sunmanın zor olduğunun farkındayız. Bu doğrultuda talep ve ihtiyaçları zamanında karşılamak, güvenli bir alış veriş ortamı sunmak bizim birinci önceliğimiz oldu. Siz değerli müşterilerimizin, güvenini kazanmış bir şekilde sürekli yenilenmeye ve daha iyisini yapmak için çok daha fazla çalışmaya gayret ve özen gösteriyoruz.

FAQS

Toplu alımlarda indirim mevcut mu ?

Bu tür durumlarda canlı destek üzerinden bilgi alabilir veya satis@sanalplay.com adresini kullanabilirsiniz.

Hesapların gizli sorusu ve mail adresleri değiştirilebiliyor mu?

Oyuna göre gizli soru ve mail adresi değiştirme işlemi farklılık göstermektedir.Gerekli bilgileri oyun açıklamalarında bulabilirsiniz.

İstediğim oyun sitenizde mevcut değilse temin edilebilir mi?

Bu tür durumlarda canlı destek üzerinden bilgi alabilir veya satis@sanalplay.com adresini kullanabilirsiniz.

Ürün ne zaman teslim edilir ?

Ödemeniz tamamlandıktan sonra oyun hesap bilgileri tarafınıza sanalplay.com profil hesabınıza ve e-posta adresinize otomatik olarak gönderilir. Dilerseniz Canlı Destek üzerinden “Ürün Teslim” departmanımıza yazarak oyun bilgilerinizi teslim alabilirsiniz.

Nasıl ödeme yapabilirim ?

Ödemelerinizi Banka Havalesi,PAPARA ve Shopier (Kredi Kartı ve Banka Kartı) aracılığıyla güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Oyunlarda garanti var mıdır?

Bütün oyunlarımız en az 30 gün boyunca garantilidir.Bazı oyunlarımız ömür boyu garanti kapsamındadır.Bu garanti sürelerini oyunların açıklama bölümünde bulabilirsiniz.Satın alım tarihinden itibaren garanti süresi başlamaktadır ve hesabınıza erişim kaybı yaşıyorsanız bunları bize delil ile ispatlayacak şekilde gönderdiğinizde garanti işlemi yapılacaktır.

Oyunlar neden bu kadar ucuz?

Oyunlar, account(hesap) şeklinde satılmaktadır.Biz bu hesapları artık oyunu oynamak istemeyen kişilerden belli bir ücret karşılığında satın alıyoruz ve güvenli bir şekilde siz değerli müşterilerimize %5 gibi düşük bir komisyon karşılığında satıyoruz.

SanalPlay.com güvenilir midir?

Sitemizin misyonu ve önceliği tamamen müşteri memnuniyeti odaklıdır. Ürünler altındaki yorumlar ve sitemiz üzerinden yapılan yüzlerce sorunsuz alışverişimiz referansımızdır.  Canlı Destek hattımız da her zaman bu konuda yanınızdadır.