Toplu alımlarda indirim mevcut mu ?

Bu tür durumlarda canlı destek üzerinden bilgi alabilir veya satis@sanalplay.com adresini kullanabilirsiniz.

Hesapların gizli sorusu ve mail adresleri değiştirilebiliyor mu?

Oyuna göre gizli soru ve mail adresi değiştirme işlemi farklılık göstermektedir.Gerekli bilgileri oyun açıklamalarında bulabilirsiniz.

İstediğim oyun sitenizde mevcut değilse temin edilebilir mi?

Bu tür durumlarda canlı destek üzerinden bilgi alabilir veya satis@sanalplay.com adresini kullanabilirsiniz.

Ürün ne zaman teslim edilir ?

Ödemeniz tamamlandıktan sonra oyun hesap bilgileri tarafınıza sanalplay.com profil hesabınıza ve e-posta adresinize otomatik olarak gönderilir. Dilerseniz Canlı Destek üzerinden “Ürün Teslim” departmanımıza yazarak oyun bilgilerinizi teslim alabilirsiniz.

Nasıl ödeme yapabilirim ?

Ödemelerinizi Banka Havalesi,PAPARA ve Shopier (Kredi Kartı ve Banka Kartı) aracılığıyla güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Oyunlarda garanti var mıdır?

Bütün oyunlarımız en az 30 gün boyunca garantilidir.Bazı oyunlarımız ömür boyu garanti kapsamındadır.Bu garanti sürelerini oyunların açıklama bölümünde bulabilirsiniz.Satın alım tarihinden itibaren garanti süresi başlamaktadır ve hesabınıza erişim kaybı yaşıyorsanız bunları bize delil ile ispatlayacak şekilde gönderdiğinizde garanti işlemi yapılacaktır.

Oyunlar neden bu kadar ucuz?

Oyunlar, account(hesap) şeklinde satılmaktadır.Biz bu hesapları artık oyunu oynamak istemeyen kişilerden belli bir ücret karşılığında satın alıyoruz ve güvenli bir şekilde siz değerli müşterilerimize %5 gibi düşük bir komisyon karşılığında satıyoruz.

SanalPlay.com güvenilir midir?

Sitemizin misyonu ve önceliği tamamen müşteri memnuniyeti odaklıdır. Ürünler altındaki yorumlar ve sitemiz üzerinden yapılan yüzlerce sorunsuz alışverişimiz referansımızdır.  Canlı Destek hattımız da her zaman bu konuda yanınızdadır.